Warsztaty KMO

Image00026

Dnia 16.03.2016 roku do naszej szkoły na spotkanie zorganizowane przez Klub Młodego Odkrywcy przybyli uczniowie z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Uczniowie trójki przygotowali materiały niezbędne do wykonania doświadczenia.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:30. Zostaliśmy podzieleni na trzyosobowe zespoły. Celem wykonywanego przez nas doświadczenia było wyznaczenie średnicy cząsteczki oleju. Każdy zespół otrzymał wszystkie niezbędne przyrządy do wykonania pomiarów. Wszyscy ciężko i wytrwale pracowaliśmy. Następnie otrzymane wyniki podaliśmy naszym nauczycielom, którzy wpisali je do tabeli i ocenili, która grupa była najbliżej rzeczywistemu rezultatowi. Na koniec otrzymaliśmy duże kartki brystolu, na których zobrazowaliśmy swoją pracę. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Mamy wielką nadzieję, że takie spotkania będą organizowane częściej.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: free joomla templates | Thanks to hostgator coupons and joomla hosting